Iluzionists Robijs Trankalis ar šovu “Ilūzija kā īstenība”

Latvijas Skolas soma” ietvaros Daugavpils Stropu skola – attīstības centrā viesojās Iluzionists Robijs Trankalis ar šovu “Ilūzija kā īstenība”.

Šī gada 05. aprīlī Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra skolēni, iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros apskatīja un aktīvi piedalījās šova “Ilūzija kā īstenība” no Latvijas pazīstama iluzionista Robijs Trankala.

Šovu ar nereāliem fokusiem un ilūziju bērniem deva iespēju paplašinātu savas zināšanas vizuālā mākslā, mūzikā, tehnoloģijās, kā arī apgūt jaunas iemaņas radošas darbības procesā, ka arī dažiem bija iespēja pamēģināt sevi teatrālā mākslā.

Robijs turēja kontaktu gan ar bērniem, gan ar pedagogiem, ļoti profesionāli demonstrēja fokusus, trikus un jokoja ar bērniem, zāle bija pilna ar emocijām, ar pozitīvām izteiksmēm, kas ļoti svarīgi izbaudīt pēc COVID pandēmijas laikiem.

Bērniem pašiem bija piedāvāta iespēja pamēģināt sevi Iluzionista lomā, varēja pamēģināt sevi uz skatuves skolas bērnu priekšā. Skolēni nekautrējas un aktīvi izmatoja šo iespēju ar smaidu un humoru, bērnus atbalstīja internāta skolotāji un pedagogi, kuri arī bija iesaistīti maģiskajā procesā.

Gribētos atzīmēt Robija Trankala darbu par vērtīgu mūsu bērniem, jo pozitīvs noskaņojums, pozitīvi ietekmē skolas labbūtībā!

Informāciju sagatavoja N.Hvostova