2020./2021.m.g.

eTwinning projekts “Rūpēsimies par putniem”

Daugavpils Stropu pamatskolas attīstības centra 4.pirmsskolas grupa iepazīstoties ar puntiem nometniekiem kompeteņču programmas ietvaros ir uzsākusi dalību jaunā eTwinning projektā ”Let’s care the birds”.

2018./2019.m.g.

eTwining projekts: Traditional Kids’ Games 2019.gada marts

eTwinning projekts „Tradicionālās bērnu spēles”

 

eTwinning projektā „Show us your city” realizēts 2019.gada februāris

Grupiņa „Taurentiņi” iepazīst savu pilsētu

 

eTwinning projekts „Pilna zeme ar meža dzīvniekiem” 2019.gada marts

Latvijas dabas skaistums ietver ne vien ik vasaru ziedošās košās puķes, sulīgi zaļos lakstus un staltos kokus, bet arī dzīvniekus, kas raduši patvērumu mūsu mežu un lauku plašumos. Ar šo skaito domu mēs iesaistījāmies starptautiskā eTwinning projektā „Full land of wild animals”, kas no angļu valodas tulkojams, kā „Pilna zeme ar meža dzīvniekiem”. Projekta mērķis ir vairāk iemācīties par savas valsts meža dzīvniekiem caur radošu darbošanos. Šājā projektā piedalās dažādas eTwinning valstis, tādas kā: Turcija; Vācija; Spānija; Rumānija; Polija; Grieķija; Bulgārija; Islande; Lietuva; Portugāle; Čehija; Ukraina; Latvija. Katrs no minēto valstu pārstāvjiem pats izvēlas savā valstī mītošos savvaļas dzīvniekus, par kuriem vēlas mācīties vairāk vai padziļinātāk. Lasīt tālāk

 

eTwining projekts: „Baskets in hand” 2019.gads

 

2017./2018.m.g.

Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas – attīstības centra direktores vietniece Tamara Fadejeva piedalījās Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitātes “eTwinning” organizētajā starptautiskajā profesionālās pilnveides seminārā “Iekļaujošā izglītība” no 2017.gada 5.oktobra līdz 2017.gada līdz 7.oktobrim Bratislavā, Slovākijā.

18.10.2018. eTwinning projekta “Don’t Worry Be Happy” sertifikāts

29.09.2017. eTwinning projekta “Coding@schools” sertifikāts