“Latvijas Skolas soma” ietvaros Zoom platformā tiešsaiste ar Rēzeknes teātri “Joriks”

Šī gada 09. un 14.decembrī Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra 1.-4.a, 1.-2.b, 3.b, 1.-4.c, 2.-6.s klases skolēni iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros Zoom platformā tiešsaiste ar Rēzeknes teātri “Joriks”, piedalījās interaktīva izrādē jaunākajiem skatītājiem “Ziemas māja”, lai paplašinātu savas zināšanas vizuālā mākslā, mūzikā, sociālās zinībās, ētikā, kā arī apgūt jaunas iemaņas radošas darbības procesā.

Rēzeknes teātra “Joriks” komanda piedāvāja bērniem gan apskatīt izrādi, gan pašiem iesaistīties radošā procesā. Bērniem vajadzēja iepriekš sagatavot baltas lapas, ar kurām viņi strādāja tiešsaistes laikā, veidoja lidmašīnas origami tehnikā un piedalījās diskusijā. Bērni ar lielu prieku un interesi darbojās ar teātra pārstāvjiem. Pandēmijas laikā ļoti svarīgi bērniem attīstīties dažādās jomās, jo ļoti pietrūkst iespējas piedalīties klātienes pasākumos. Darba gaitā bērnus atbalstīja internāta skolotāji un pedagogi.

Gribētos pateikties tiem cilvēkiem un organizācijām, kuri piedāvā “Latvijas Skolas soma” programmai dažādas interaktīvas iespējas pandēmijas laikā, tas ir ļoti vērtīgi! Bērniem ar funkcionāliem traucējumiem ir svarīga praktiska darbošanās.

Informāciju sagatavoja N.Hvostova