Pasaules Nedzirdīgo cilvēku dienai veltīti pasākumi

No 21.-25. septembrim mūsu skolā tika organizēti Pasaules Nedzirdīgo cilvēku dienai veltīti pasākumi.

Tradicionāli, pirms svētkiem, mūsu skolēniem tiek organizēti dažādi pasākumi.

Pirmdien, 21. septembrī, skolēni un skolotāji apmeklēja Nedzirdīgo biedrības klubu. Mums pastāstīja par kluba darbību un LNS. Kopā ar mūsu draugiem rotaļājāmies un dzērām tēju ar saldumiem. Administrācijas, pedagogu un skolēnu vārdā mēs apsveicām kluba darbiniekus un pasniedzām dāvanu.

Otrdien, 22.septembrī, mēs apmeklējām Daugavpils ģimenes diģitālo aktivitāšu centru. Skolēni iepazinās ar spēļu modernajām tehnoloģijām.

Trešdien, 23.septembrī, mēs apmeklējām divas radošās darbnīcas. Vizuālās mākslas skolotāja Žanna Bukovska organizēja meistarklasi „Rudens krāsas”. Bērni izveidoja skaistu kolāžu, kura rotā skolas halli. Polimēru mālu darbnīcu vadīja meistare Darja Arzjajeva. Skolēni par piemiņu sev izveidoja magnētiņus ar saviem vārdiem.

Ceturtdien, 24.septembrī, mēs atpūtāmies parkā „Stalkers”, kurš atrodas Naujenes pagastā, Daugavas krastā. Mēs spēlējām, cepām šašlikus un baudījām skaistu rudens laiku.

Lielu paldies sakām direktorei Marikai Raičonokai un „Stalkers” parka īpašniekam Rihardam Eigimam.

Lielajam svētku koncertam, kurš notika Rīgā šī gada 26.septembrī, mēs sagatavojām video apsveikumu, kuru var noskatīties interneta vietnē LNS (http://www.lns.lv/lat/  Daugavpils Stropu pamatskolas-attīstības centra skolotāju un skolēnu apsveikums Latvijas Nedzirdīgo savienības 100 gadu jubilejā un Starptautiskajā Nedzirdīgo dienā. 30.09.2020.)

Materiālu sagatavoja

Ludmila Siņakova

surdopedagogs