8.-9.d klases projekta “Parunāsim ar interesantu cilvēku” ceturtais posms

26. aprīlī mūsu klasē virtuāli viesojās jūras kapteinis Vitālijs Šeļepjonoks.

Vispirms bērni noskatījās video: okeāns, viļņi, kapteiņa tilts, mašīntelpa, Atlantijas okeāna karte monitorā (un mēs to nesen mācījāmies ģeogrāfijā!), delfīni un dzīvespriecīgs vecākais mehāniķis. Ja vien varētu pajautāt visu uzreiz…

Sarunas atmosfēra izvērtās negaidīti brīva, sirsnīga un nepiespiesta, jautra un interesanta – pat špiķeri nebija vajadzīgi.

Katrā nākamajā projekta posmā kļūst arvien pamanāmāks milzīgs skolēnu progress komunikācijā. Piemēram, šoreiz mums nepietieka standarta konferences laika, un bērni paši pieprasīja turpināt sarunu ar Vitāliju, tāpēc ka ļoti vēlējās vēl mazliet apspriest lidojošās zivis un albatrosus… Galu galā mēs runājām pat vairāk nekā stundu.

Un, lai gan ne visi bērni joprojām spēj piedalīties sarunā, pilnīgi visi bija vērīgi un aktīvi klausītāji. Šoreiz labākā klausītāja tituli tika piešķirti Žaklīnei Muižniecei un Daniilam Sudorginam.

Vēlos atzīmēt aktīvākos reportierus: Ņikitu Čubiru, Mariju Stepāni, Jeliseju Karpovu, Konsuelu Smirnovu, Denisu Fominu, Varvaru Iļjinu, Eduardu Nikolajevu, Alekseju Bernatoviču un Igoru Lapinu. 

Un, protams, mīļš paldies Vitālijam par atsaucību, par dalību mūsu projektā, par humoru un, protams, par fantastisko video!

Turpinājums sekos…

Informāciju sagatavoja skolotāja Alla Ļvova