“Cirks mūsu skolā!”

Šī gada 13. februārī iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros, mūsu skolā viesojās cirka mākslinieki, Alīna un Valērijs, ar izrādē “Bufonāde” un cirka skolas nodarbību.

Jaunākiem skolēniem tika piedāvāta izrādē “Bufonāde”. “Izrādes galvenais centrējums – atgriešanās bērnībā. Stāsts par diviem bērniem, kuru iztēlē dzimst viņu iedomu draugs. Draugs, kurš top pavisam īsts; draugs, kurš māca viņiem priecāties, fantazēt un novērtēt vienam otru un patiesu draudzību.” Skolēni pēc noskatīšanās dalījās ar lielu prieku un pozitīvam emocijām, kas tiešām atspoguļo pasākuma vērtību un nozīmi.

Otrai grupai, 5.-9.kl skolēniem, bija piedāvāta cirka nodarbība cirka mākslinieku vadībā. Alīna un Valērijs parādīja meistarklases, kur skolēni varēja pamēģināt savas fiziskās un garīgās spējās. Nodarbība ietvēra sevī četras aktivitātes (žonglēšanas pamati, šķīvīšu griešana, līdzsvara pedāļi, ķekatas jeb “staigāšana uz garām kājām”). Skolēni bija ļoti aktīvi, piedalījās savu spēju robežās, bet skolēniem tas bija īstais prieks – saskarsme ar cirka māksliniekiem, profesionāļiem.

Informāciju sagatavoja N.Hvostova