Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra un Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādes sadarbības ietvaros teatrālās izrādes pasākums

2023.gadā 12.aprīlī Daugavpils Stropu pamatskolā – attīstības centrā pie skolēniem ciemojās Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādes pedagogi. Pirmsskolas iestādes pārstāvji kopā ar izglītības iestādes administrāciju sagatavoja mūsu Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra izglītojamajiem pasakaino izrādi “Rācenītis”.

Uz burvīgo teatrālo pasākumu atnāca 10 sākumklašu skolēni kopā ar saviem skolotājiem. Visi skolēni bija pārsteigti ar skaistu pasakas “Rācenītis” interpretāciju. Skanēja mūzika, pirmsskolas izglītības iestādes skolotāji – īstie artisti dziedāja dziesmas, dejoja un mākslinieciski tēloja pasakas varoņus. Stropu pamatskolas izglītojamie ļoti sirsnīgi pieņēma ciemiņus un pateicās ar skaļiem aplausiem aktieriem.

Pasākuma nobeigumā Daugavpils 24.pirmsskolas izglītības iestādes pārstāvji pateicās par tik labu pieredzes apmaiņas pasākumu, kur var pabūt kopā ar Stropu pamatskola – attīstības centra izglītojamajiem, sajust un ieraudzīt bērnus ar speciālām vajadzībām un grūtībām.

Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra administrācija, pedagogi, skolēni un skolēnu vecāki gaida sadarbības ietvaros ciemiņus ar teatrālajām izrādēm, izstādēm un uzstāšanām mūsu izglītojamajiem skolā.

Rakstu sagatavoja Daugavpils Stropu pamatskolas – attīstības centra izglītības metodiķe, logopēde I.Valentanaviča