“Profesiju gadatirgus 2026”
2026.gada 08.janvārī mūsu skolas 9.c, 8.c, 7.a un 8.a klases skolēnu grupas piedalījās pilsētas pasākumā “Profesiju gadatirgus”. Pasākumā mērķis bija veidot izpratni par profesiju daudzveidību, attīstību Daugavpilī un Latgalē, kā arī veikt pārrunas ar darba devējiem, speciālistiem par darba iespējām mūsu reģionā.
Pasākumā piedalījās 18 dažādi uzņēmumi un vairāk ka 1000 pilsētas skolēnu. Skolēni piedalījās dažāda veida aktivitātēs, diskusijās, saņēma patīkamas dāvaniņas un noderīgu informāciju par prasmēm un izglītību, kas tika nepieciešams karjeras izvēles ceļā un tika pieprasīts darba tirgu.
Pasākums bija ļoti vērtīgs! Skolēni interesējās, mācījās pareizi uzdot jautājumus, analizēja un diskutēja ar klasesbiedriem par savām spējām un vēlmēm turpināt mācības noteiktajā jomā un pārliecināties par saviem nākotnes plāniem karjeras jomā.
Ir liels prieks par lietderīgi pavadīto laiku un gūto iedvesmu turpmākajam darbam, skolēnu karjeras izglītībā!
Informāciju sagatavoja
PKK N.Hvostova























