Swedbank iniciatīvā “Naudas diena”

31.10.2023. mūsu 8., 9.b klases skolēni piedalījās Swedbank rīkotajā iniciatīvā “Naudas diena” ar aktuālo tēmu Karjera.

Šajā pasākumā piedalījās praktiski visas Latvija skolas tiešsaistē. Skolas pedagogs karjeras konsultants N.Hvostova kopā ar priekšmetu skolotājiem, diskutēja un palīdzēja skolēniem aktīvi līdzdarboties šajā pasākumā. Trīs stundu garumā skolēni klausīja video lekcijas un atbildēja uz galveniem jautājumiem, “vai Latvija var saņemt konkurēntspējīgu izglītību? un “Vai pēc profesijas saņemšanas ir aktuāli turpināt mācīties?”

Šīs dienas garumā bija izskaidrots, kāpēc jāmācās visu dzīvi, kā mūsdienu tehnoloģijas ietekmē dažādas profesijas un vai mākslīgais intelekts ir palīgs vai apdraudējums. Kā palielināt savus ienākumus, ja ar algu vien nepietiek, un ko darīt jau tagad, lai nākotnē būtu lielāka iespēja nopelnīt vairāk naudas. Kādas profesijas zaudē savu prestižu un aktualitāti, kurus var aizvietot vai papildināt digitālas tehnoloģijas.

Katrā starpbrīdī skolēniem bija piedāvātas aizraujošas aptaujas menti.com platformā par naudu, budžetu, vēlmēm un vajadzībām, lielā ekrānā skolēni varēja redzēt Latvijas skolas skolēnu procentuālas atbildes un statistiskus datus.

Skolēnu noslēdzošais praktiskais uzdevums bija veidot kopējo treniņa plānu uz gadu, lai pilnveidoties un kļūst par konkurentspējīgu darbā tirgū.

Pasākums norise tiešsaistē mājaslapā naudasdiena.lv. Gribētos pateikties Swedbank par aizraujošo dienu!

Informāciju sagatavoja PKK N.Hvostova