“Vecāku klubs” un “Māmiņu skola”

Viena no mūsu skolas tradīcijām ir sadarbība ar vecākiem. Katru gadu regulāri notiek dažādi pasākumi, kur laipni aicināti skolēnu vecāki.

14.decembrī 2023.gada pie tējas krūzītes, neformālā gaisotnē, vecākiem tika organizēta “Vecāku kluba” un “Māmiņu skolas” Ziemassvētku pasākums “Egļu balle” ar radošu meistardarbnīcu un aktivitātēm. Uz pasākumu tika aicināti arī bērni, lai stiprinātu attiecības ģimenē un noskaņoties uz pozitīvo mijiedarbību savā starpā.

Pasākumu uzsaka sociālais pedagogs Nataļja Hvostova demonstrējot dažādas spēles un idejas, ka satikt svētkus ar bērniem, ka ar vienkāršiem attēliem un grāmatām var attīstīt bērnu domāšanu un veikt sarunas par dažādām tēmām. Novadīja aktivitātes, kurās vecāki aktīvi iesaistījās. Katrs vecāks, jocīga spēlēs gaitā, varēja uzzināt kas viņus gaida nākamajā gadā, ka arī veikt secinājumus par pagājušo gadu ar “Atsauksmju kuba” palīdzību. Skolēni atbalstīja vecākus ar smaidiem un pozitīviem vārdiem.

Turpinājumā skolas psiholoģe Viktorija Bogdanova prezentēja iedvesmas stāstus par to, kā var interesanti pavadīt Ziemassvētku brīvdienas ar bērniem. Viņa sadalīja visiem “Labo darbu” kalendārus, kurus var izmantot ikdienā, lai veidotu pozitīvo saskarsmi ar bērniem ģimenē. Parādīja filmiņu par to, ka jebkuru cilvēku var pieņemt sabiedrībā, atbalstīt un palīdzēt labot sevi.

Pirms Ziemassvētkiem Dizains un tehnoloģijas priekšmeta skolotāja Tatjana Tulovska vecākiem un bērniem novadīja meistarklasi ar iespēju iegūt jaunas zināšanas un prasmes “Termomozaikas” tehnoloģijā. Vecāki ar lielu aizrautību, kopā ar saviem bērniem veidoja egles rotājumus, piekariņus, ko varēja paņemt līdzi kā dāvanu. Nodarbojoties, bērni un vecāki, iepazinās ar citu klašu skolēniem un viņu vecākiem.

Informāciju sagatavoja N.Hvostova